, Tleń
Przyjazd
Wyjazd

Bezpieczny Hotel - Zabezpieczenia

Evita Hotel & Spa

 1. Strona główna
 2. Hotel
 3. Bezpieczny Hotel - Zabezpieczenia

Nasz hotel jest doskonałą propozycją dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wysoki standard, nietuzinkowe podejście do Gości, malownicze położenie oraz fakt że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

BEZPIECZNY WYPOCZYNEK w Evita Hotel SPA

Oto nasze 10 przykazań bezpieczeństwa :

 1. Bezpieczne otoczenie zewnętrzne – hotel znajduje w otoczeniu ogromnych lasów i trzech jezior. Kameralna miejscowość,Tleń (ok. 400 mieszkańców), oddalona o 2 km od hotelu nie prowokuje do nadmiernych kontaktów społecznych.
 2. Bezpieczne otoczenie wewnętrzne – na terenie hotelu znajdują się tylko 2 bramy wjazdowe monitorowane przez Recepcję co zapobiega niekontrolowanemu pojawianiu się osób przypadkowych i niezameldowanych.
 3. Bezpieczne i przestronne lobby hotelowe -  duża przestrzeń recepcyjna pozwala na zwiększenie dystansu społecznego nawet do 5 m z jednoczesnym zachowaniem kontroli nad procesem meldunku. Lobby hotelowe systematycznie naświetlane lampami UV. Na terenie hotelu mogą przebywać wyłącznie Goście zameldowani w hotelu (tj. max 114 osób)
 4. Bezpieczny meldunek – pakiety meldunkowe w pokojach hotelowych, klucz do pokoi wydawany wyłącznie na podstawie okazanego dowodu osobistego pozostałe formalności (wypełnienie karty meldunkowej) już na spokojnie w pokoju hotelowym, dostarczenie do recepcji  w oznaczonym czasie .
 5. Bezpieczny korytarz hotelowy  -  hotel podzielony jest na 3 wydzielone segmenty zabezpieczone osobnymi drzwiami co zdecydowanie ogranicza ruch na korytarzach hotelowych. Dodatkowo mała ilość pokoi na wydzielonych korytarzach (średnio 9 pokoi na korytarz) pozwala znacząco ograniczyć kontakty z nieznanymi osobami. Na korytarzach hotelowych wystawiono środki dezynfekcyjne dostępne dla Gości.
 6. Bezpieczny pokój hotelowy – systematycznie wietrzony i odkażany (Lampy UV, ozonatory itp.), sprzątany podczas pobytu wyłącznie na żądanie Gościa. Z pokoju usunięte zostało wyposażenie trudne do systematycznej dezynfekcji (ozdobne poduszki i narzuty), wszelkie papierowe materiały informacyjne, suszarki. Każdy z pokoi hotelowych posiada przestronny, wyposażony taras lub balkon z pięknym widokiem na zieleń.
 7. Bezpieczne atrakcje  hotelowe (spa, basen, siłownia, sala dla dzieci) będą mogą być  rezerwowane na wyłączność przez Gości hotelu. Wszystkie te pomieszczenia poddane są szczególnemu reżimowi sanitarnemu (naświetlania, ozonowanie, dezynfekcja płynami). Atrakcje zewnętrzne (korty, boiska, rowery) również wynajmowane na wyłączność Gościom hotelu. Wprowadziliśmy możliwość rezerwowania on-line basenu i saun. Każdy pokój będzie miał możliwość wynajęcia basenu na wyłączność w określonym czasie.
 8. Bezpieczna restauracja i bar  - funkcjonują z dostawą do pokoi w postaci room service lub z zachowaniem 2 m odstępów pomiędzy stolikami. Posiadamy dużą salę balową, która w połączeniu z restauracją ma powierzchnię ok. 500 m.kw. co pozwala na swobodne ustawienie stolików w przyjętym reżimie sanitarnym (ten sam stolik na cały pobyt dla jednego pokoju). Opracowaliśmy specjalny sposób serwowania dań przez kelnerów, który w 100% ogranicza możliwość zakażenia a jednocześnie pozwala na serwowanie dań z karty w restauracji. Obecnie znieśliśmy opłatę za usługę room serwisu dla Gości chcących skorzystać z naszych usług gastronomicznych. Dodatkowo zmieniliśmy kartę menu, zostawiając w niej wyłącznie dania serwowane na gorąco.
 9. Bezpieczna kuchnia - serwowanie bezpośrednio do pokoju hotelowego. Pracownicy kuchni i powierzchnie kuchenne poddane są wzmożonym rygorom sanitarnym. Przygotowanie potraw odbywa się pod specjalnym nadzorem Szefa kuchni. Wszystkie dania serwowane podlegają obróbce cieplnej i wydawane są pod specjalnymi kloszami.
 10. Bezpieczny pracownik – pracownicy hotelu mają obowiązek przed rozpoczęciem pracy poddać się  pomiarowi temperatury, w przypadku stwierdzenia podwyższonej  temperatury nie zostają dopuszczeni do pracy. Dodatkowo pracownicy pracują w stałych zespołach „parach”, tak aby maksymalnie ograniczyć ewentualne zakażenia. Wszyscy zostali wyposażeni w odpowiednią ilość rękawic, maseczek i płynów do dezynfekcji. Zostali dodatkowo przeszkoleni z zakresu : prawidłowego mycia i dezynfekcji rąk, prawidłowego zakładania oraz ściągania maseczek i rękawic. Ogranicza się ilość personelu na obiekcie do niezbędnego minimum.

Podejmowane środki ostrożności oraz przestrzeganie zasad social-distancingu są najwyższym priorytetem całej załogi Hotelu Evita.

 

Zalety Hotelu: 

Łatwy i szybki dojazd zaledwie 20 km od A1

Zapraszamy do hotelu w stylu Glamour położonym w samym centrum Borów Tucholskich, 20 km od autostrady A1 (1,5 h od Gdańska, 3 h od Łodzi). Hotel otoczony jest lasem, rzeką i jeziorami. Zapewniamy wypoczynek z dala od tłumu i zgiełku miast.

Spokojny wypoczynek w otoczeniu lasów i jezior

Na terenach zewnętrznych posiadamy trasy rowerowe, korty tenisowe, siłownie, boisko sportowe, plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnie rowerów.

58 klimatyzowanych pokoi

W hotelu posiadamy 58 komfortowych pokoi z widokiem na kojącą zieleń. Pokoje posiadają tarasy i balkony odpowiednio wyposażone. 

Atrakcje Dodatkowe

Podczas pobytu można skorzystać z siłowni wewnętrznej oraz miło spędzić czas z dzieckiem w sali zabaw.

Komfortowe SPA

Nasze SPA składa się z: dużego basenu, brodzika dla dzieci, 2 jacuzzi, strefy saun (3 sauny i solanki) oraz 6 gabinetów zabiegowych oferujących wszystkie najpopularniejsze zabiegi i masaże.

Restauracja i Kawiarnia

Do dyspozycji Gości jest również Kawiarnia z barem oraz Restauracja Amelia serwująca kuchnię polską i regionalną. Dania z dziczyzny i zupy grzybowe cudownie dopełniają całości.

Pokoje

Pokój Comfort SBL
od 255 /noc
od 255 /noc

  Wyposażenie pokoju:  łoże małżeńskie lub dwa oddzielne łóżka;  możliwość wstawienia łóżeczka;  łazienka: ...

Szczegóły pokoju

Pokój Comfort SBL

 • Maks. osób: 2
Pokój Comfort DBL
od 255 /noc
od 255 /noc

  Wyposażenie pokoju:  łoże małżeńskie lub dwa oddzielne łóżka;  możliwość wstawienia łóżeczka turystycznego;  łazienka: ...

Szczegóły pokoju

Pokój Comfort DBL

 • Maks. osób: 2
Pokój Deluxe
od 250 /noc
od 250 /noc

  Wyposażenie pokoju:  łoże małżeńskie;  podwójna rozkładana kanapa z 2 dodatkowymi miejscami do spania;  możliwość ...

Szczegóły pokoju

Pokój Deluxe

 • Maks. osób: 4
Pokój Studio
od 315 /noc
od 315 /noc

  Wyposażenie pokoju:  łoże małżeńskie;  rozkładany narożnik z dwoma dodatkowymi miejscami do spania;  możliwość wstawienia  ...

Szczegóły pokoju

Pokój Studio

 • Maks. osób: 4
Apartament Lux
od 400 /noc
od 400 /noc

  Wyposażenie pokoju:  łoże małżeńskie;  podwójna rozkładana kanapa z 2 dodatkowymi miejscami do spania;  możliwość ...

Szczegóły pokoju

Apartament Lux

 • Maks. osób: 4
Pokaż wszystkie

ul.Czerska 11
86-150 Tleń, Polska

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z naszymi promocjami i ofertami specjalnymi.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij